مفاد قرارداد و هزینه های رندرفارم سیمرغ
شرایط ارائه خدمات رندرینگ رندرفارم سیمرغ :

حداقل قرارداد برای ارائه خدمات رندر فارم در پرویه های انیمیشن ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و در پروزه های تک فریم ۴۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
تمام پیش بینی های اولیه ( در نرم افزار و یا گفتگوی تلفنی ) در حد پیش بینی جهت تخمین حدود زمان و هزینه پروژه بوده و جهت پیش بینی دقیق تر باید فایل روی فارم تست شود و مبلغ نهایی پس از اتمام پروژه مشخص میگردد.
در پروژه های تک فریم که با تکنیک distribute رندر می شوند به دلیل عدم وجود تست قبلی فایل، مسئولیت رندر شدن پروژه به عهده مشتری بوده و حتی در صورت عدم رندر به دلیل اشکالات تنظیمات رندر، ١٠٠ درصد هزینه دریافت می گردد.
انجام خدمات اپراتری و دریافت وتحویل فایل هایی با حجم بالا فقط از شنبه الی چهارشنبه فقط در ساعات اداری از ۹ الی ۱۶ مقدور می باشد و برای شروع ودریافت فایل ها و یا پایان و تحویل فایل ها در غیر ساعات اداری مبلغ ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان هزینه فعالیت در روز تعطیل و یا ساعت غیر اداری دریافت میگردد. . (ارائه خدمات آنلاین با اولویت بالا، با هماهنگی قبلی در ساعات ۹ الی ۲۴ میباشد)
هزینه نصب نرم افزار یا پلاگین بر روی حداقل ۳۰ سیستم ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال میباشد.
تمامی مکالمات پیرامون پروزه ضبط و به عنوان تعهدات شفاهی طرفین ذخیره میگردد.
نرخ خدمات :‌
الف – اولویت پایین با سرعت ۱۰۰۰ گیگاهرتز در ساعت با قیمت هر گیگاهرتز ۶۵۰ ریال

ب- اولویت متوسط با سرعت ۳۵۰۰ گیگاهرتز درساعت با قیمت هر گیگاهرتز ۷۵۰ ریال

ج- اولویت بالا با سرعت ۱۰۰۰۰ گیگاهرتز در ساعت با قیمت هر گیگاهرتز ۹۵۰ ریال

د- فورس ماژور با سرعت ۲۴۸۰۰ گیگاهرتز درساعت با قیمت هر گیگاهرتز ۳۱۰۰ ریال

تبصره :

۱- در حالت د ( فورس ماژور) این تعداد سرور بسته به شرایط زمانی از ۲۰۰ تا ۱۱۰۰ سرور معادل ۱۳۶۴۰۰ گیگاهرتز در ساعت قابل افزایش میباشد.

۲- در پروژه های سینمایی با حجم بالا نرخ و شرایط پرداخت با توجه به وضعیت پروزه توافقی می باشد.

۳- لازم به ذکر است که حداقل نرخ قرارداد برای شروع پروژه به شرح ذیل میباشد:

در حالت اولویت پایین ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت ۱۰۷۶۹ گیگاهرتز

در حالت اولویت متوسط ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت ۸۲۳۵ گیگاهرتز

در حالت اولویت بالا ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت ۳۱۶۰۰ گیگاهرتز

در حالت فورس ماژور ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت ۳۲۵۰۰ گیگاهرتز

۴- در اولویت پایین پیش فرض بر هزینه پایین تر در مقابل زمان بیشتر است . فلذا استارت پروژه ۳ تا ۷ روز پس از تحویل فایل خواهد بود و رندر پروژه اولویت پایین در زمان مابین رندر پروزه های اولویت بالا و متوسط در زمان خالی بودن سیستم ها انجام خواهد شد.

از مهمترین نکات استفاده از خدمات رندرفارم وجود خطا و باگ تنطیمات و … در بیش از ۹۰ درصد پروژه هاست . فلذا به تایم تخمینی که در شرایط استیبل حدس زده میشود و قطعا متفاوت از زمان نهایی خواهد بود اطمینان نکرده و حتما رمان لازم برای رندر و کامپوزیت در آخر کار در نظر بگیرید .

استودیو انیمیشن و رندرفارم سیمرغ هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نوع تعهدات زمانی وتحویل شما با کارفرما و تاخیرات معمول در پروسه رندرینگ که حاصل خطای نرم افزار ها و پلاگین ها و فایل میباشد ندارد . پس برای خطاهای احتمالی زمان باقی گذاشته و حتما بعد از تست فریم با فارم و رندرینگ تحت شبکه توافقاتتان با کارفرما را قطعی کنید.

امیدواریم با تجربه ای خوب از همکاری با مرکز رندرفارم سیمرغ به جمع مشتریان دائمی و همکاران رندرفارم سیمرغ بپیونید