رندرفارم آنلاین سیمرغ

شرایط ارائه خدمات رندرینگ  :

این شرایط حکم قرارداد خدمات رندرینگ را داشته  و شروع خدمات  مرکز خدمات رندرفارم سیمرغ منوط به پذیرش تمامی این بندها و تعهد طرفین مطابق بندهای مذکور میباشد.

 1. نرم افزار   و پلاگین های مربوطه را (ورژن مورد استفاده به همراه کرک ها) حتما در کنار فایل ها جهت ارسال و نصب در صورت نیاز بر روی رندرفارم اماده نمایید.
 2. این نرم افزار ها بر روی رندرفارم سیمرغ نصب بوده و رندر آنها به صورت شبکه مقدور می باشد :
  MAX، MAYA، C4D، LIGHTWAVE ، MAXWELL، MODO، SOFTIMAGE، BLENDER ،INDIEGO، RINHO، REVIT، HUDINI، SKETCHUP
 3.  جهت کنترل صحت انجام پروژه تست رندرهای خود را در کنار فایل اصلی ذخیره کنید.
 4. در صورت استفاده از نرم افزار تری دی  استودیو مکس، تمامی تکسچر ها، وی آرمش، وی آر مپ و هر فایل دیگر که در رندر مورد استفاده قرار میگیرد را در یک فولدر به نام  Map جمع آوری کنید.
 5. در هر فایل فقط یک دوربین برای رندر شدن قرار دهید و فریم های مورد نظر را در یک فایل متنی در کنار فایل اصلی قرار دهید و دوربین را قفل ننمایید.
 6. در تمامی نام گذاری ها، اعم از نام فایل اصلی، تکسچرها، فولدرها و غیره از حروف انگلیسی استفاده کنید و از حروف فارسی و علائم خاص استفاده نکنید  و تمامی فایل ها و پروژه خد را در درایو مجازی ایکس ( x ) تنظیم و ذخیره نمایید.
 7. استودیو انیمیشن سیمرغ  امانت دار پروژه و فایل های شما بوده و در متن قرارداد منعقده با مشتری به این بند وفادار می باشد و تمامی اطلاعات مربوطه به پروژه ها و  فایل های رندر شده آن پس از تایید خروجی ها تحویلی و کپی فایل ها توسط مشتری از سیستم پاک می شود.
 8. در صورت رزرو خدمات رندرفارم برای تاریخی معین حداقل مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد.
 9. در قرارداد های رندر، تمام مبلغ پیش بینی شده بر اساس تست های مشتری، پیش از آغاز رندر پروژه  دریافت می گردد و اکانت مربوط به میزان مبلغ پرداختی شارژمی گردد.  ( از آنجایی که زمان استفاده از خدمات به میزان پرداختی شما رزرو  میگردد و پس از پایان تایم رزرو شما پروژه های دیگر آغاز خواهد شد در جهت عدم ایجاد وقفه در ارائه خدمات به شما سعی نمایید عدد و زمان مورد تخمین شما تا حد ممکن نزدیک به واقعیت باشد )
 10. در حین رندر پروژه در صورت نیاز به زمان بیشتر از پیش بینی اولیه مبلغ مازاد واریز و اکانت مشتری شارژ میگردد.
 11. صورت اتمام پروژه پیش از زمان مورد پیش بینی و مطابق آن هزینه ای کمتر از مبالغ پرداختی و پیش بینی اولیه، مبلغ مازاد به حساب واریز کننده وجه مسترد می گردد.  ( با رعایت حداقل مبلغ کف قرارداد )
 12. حداقل قرارداد برای ارائه خدمات رندر فارم  ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
 13. تمام پیش بینی های اولیه ( در نرم افزار و یا گفتگوی تلفنی ) در حد پیش بینی جهت تخمین  حدود زمان و هزینه پروژه بوده و مبلغ نهایی پس از اتمام پروژه مشخص میگردد.
 14. تمامی مبالغ و هزینه های اعلام شده بدون احتساب مالیات می باشد.
 15. در پروژه های تک فریم که با تکنیک  distribute رندر می شوند به دلیل عدم وجود تست قبلی فایل،  مسئولیت رندر شدن پروژه به عهده مشتری بوده و حتی در صورت عدم رندر به دلیل اشکالات تنظیمات رندر، ١٠٠ درصد هزینه دریافت می گردد.
 16. تمامی مسئولیت های مرتبط با تنظیمات رندر و اصلاح آدرس تکسچرهای مربوطه، بر عهده مشتری می باشد.
 17. فایل ها فقط پس از تسویه حساب نهایی قابل تحویل می باشد.
 18. انجام خدمات اپراتری و دریافت وتحویل فایل هایی با حجم بالا فقط از شنبه الی چهارشنبه فقط در ساعات اداری از ۹ الی ۱۶ مقدور می باشد و برای شروع ودریافت فایل ها و یا پایان و تحویل فایل ها در غیر ساعات اداری مبلغ  ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان هزینه فعالیت در روز تعطیل و یا ساعت غیر اداری دریافت میگردد. . (ارائه خدمات آنلاین با اولویت بالا، با هماهنگی قبلی در ساعات ۹ الی ۲۴  میباشد)
 19.   هزینه روز تعطیل فقط مربوط به اغاز یا پایان و تحویل در روز تعطیل یا ساعت غیر اداری  میباشد و پروسه رندرینگ در این ساعات ادامه یافته و متوقف نمیگردد.)
 20. هزینه نصب نرم افزار یا پلاگین بر روی حداقل ۳۰ سیستم  ۲٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال میباشد.
 21. در صورت تحویل ریموت به مشتریان  ( در اولویت پایین یا متوسط) در شرایط خاص پس از در نظر گرفتن یکساعت برای تنظیمات فایل هزینه تمام سیستم های تحویل شده تا زمان اعلام پایان پروژه به صورت گیگاهرتز ساعتی محاسبه گردیده  و در صورت  عدم رندر با سیستم های تحویل شده به مشتری هزینه رندرفارم با ضریب  ۲۵ درصد محاسبه و از مشتری به عنوان خسارت دریافت میگردد. فلذا  در زمان دریافت ریموت  دقت نمایید تا تمام فایل ها اماده بوده و تست ها انجام و  تایید کارفرما پیش از تحویل فایل به فارم  کسب گردیده باشد.  در حالت اولویت بالا و یا حالت فورس ماژور  حتی در صورت عدم استفاده از سرورها و ریموت تحویلی تمام هزینه دریافت میگردد.
 22. جهت رندر پروژه های سنگین و غیر قابل ارسال اینترنتی هزینه ارسال و دریافت فایل ها تا محل دفتر (پل کالج) بر عهده مشتری است
 23. نحوه عملکرد سیستم تخمین قیمت رندرینگ سیمرغ:

سیتم تخمین زمان و هزینه رندر سیمرغ

                    ۱-  تعداد فریم پروژه را در بخش اول وارد نمایید.

                       در ایران معمولاً استاندارد پخش بر حسب سیستم  PAL  تنظیم گردیده و لذا هرثانیه ٢۵ فریم می باشد.

                    ۲- در بخش دوم  تعداد پردازشگر های سیستم خود را وارد می نمایید.  ( تمامی  محاسبات و تخمین ها و نرح گذاری واحد در رندرفارم سیمرغ برای سیستم هایی  که قابلیت ترد کردن سی پی یو و ایجاد سی پی یو مجازی دارند،  بر اساس محاسبات با تعداد ترد میباشد و  در صورت عدم احتساب تعداد سی پی یو مجازی و یا تعداد باکت های رندر  تمامی قیمت های واحد دوبرابر میگردد.  برای مثال  اگر از یک سیستم ای سون ۸ هسته ای برای تست رندر استفاده کرده اید  که  سی پی یو آن به صورت مجازی و ترد  ۱۶ شده است  شما در نرم افزار تخمین باید  تعداد سی پی یو را  ۱۶  وارد نمایید. )

                    ۳-  در بخش سوم ظرفیت هر هسته را وارد نمایید

                    ۴ – اکنون تایم رندر هر فریم روی سیستم خود را بر حسب دقیقه وارد نموده و روی گزینه محاسبه کلیک نمایید.

                        حال سیستم بر اساس تعدادسرور مورد نظر شما ۳ رقم متفاوت پیشنهاد خواهد داد:

                    الف – اولویت پایین  با سرعت      ۱۰۰۰ گیگاهرتز در ساعت با قیمت   هر گیگاهرتز ۵۰۰  ریال

                      ب-  اولویت متوسط با سرعت   ۲۰۰۰ گیگاهرتز درساعت با قیمت      هر گیگاهرتز ۷۰۰ ریال

                       ج-  اولویت بالا  با سرعت        ۵۰۰۰  گیگاهرتز در ساعت با قیمت  هر گیگاهرتز ۱۲۵۰ ریال    

                       د-  فورس ماژور با سرعت      ۲۴۸۰۰ گیگاهرتز درساعت با قیمت   هر گیگاهرتز ۱۷۵۰ریال

          تبصره :

۱-  در حالت   د ( فورس ماژور) این تعداد سرور  بسته به شرایط زمانی از ۲۰۰ تا ۱۱۰۰ سرور  معادل ۱۳۶۴۰۰ گیگاهرتز در ساعت قابل افزایش میباشد.

۲- در پروژه های سینمایی با حجم بالا  نرخ و شرایط پرداخت با توجه به وضعیت پروزه توافقی می باشد.

۳-  لازم به ذکر است که حداقل نرخ قرارداد برای شروع پروژه به شرح ذیل میباشد:

                             در حالت اولویت پایین     ۷٫۰۰۰٫۰۰۰   ریال بابت     ۱۵۵۵۵ گیگاهرتز

                             در حالت اولویت متوسط  ۷٫۰۰۰٫۰۰۰   ریال بابت    ۱۰۲۸۰ گیگاهرتز

                             در حالت اولویت بالا       ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰    ریال بابت  ۲۰۳۴۰ گیگاهرتز

                             در حالت فورس ماژور   ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰   ریال  بابت   ۴۰۰۰۰ گیگاهرتز

۴- به دلایل نوسانات زیاد نرخ ها، قیمت ها در سایت بروز رسانی شده و در اولین فرصت در نرم افزار تخمین به روز رسانی خواهدشد، فلذا مبنای توافقات نرخ های درج شده در سایت میباشد.

حال در یکی از حالات مورد نظر پیشنهادی جهت رزرو خدمات با نوشتن نام خود با زدن دکمه ارسال در پایین نرم افزار و یا با لمس گزینه ارسال اطلاعات پروژه خود را از طریق پیامک و یا  با استفاده از گزینه به اشتراک گذاری (شکل زیر) در شبکه های اجتماعی همچون تلگرام  برای ما ارسال نمایید و پس از ارسال با لمس گزینه “ارتباط با ما” جهت رزرو خدمات با ما تماس بگیرید.

photo_2016-08-24_01-01-37

پیام و اطلاعات پروزه شما بدین شکل  به دست ما خواهد رسید

۲۴٫ از مهمترین نکات  استفاده از خدمات رندرفارم  وجود  خطا و باگ تنطیمات و … در   بیش از  ۹۰ درصد  پروژه هاست  .  فلذا به تایم تخمینی  که در شرایط استیبل  حدس زده  میشود و قطعا متفاوت از زمان نهایی خواهد بود اطمینان نکرده  و  ختما رمان  لازم برای رندر و کامپوزیت  در آخر  کار در نظر بگیرید .

استودیو انیمیشن  و رندرفارم سیمرغ هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نوع  تعهدات زمانی وتحویل شما با کارفرما و  تاخیرات معمول در پرسه رندرینگ که حاصل خطای  نرم افزار ها و  پلاگین ها و  فایل میباشد ندارد .  پس برای خطاهای احتمالی زمان باقی گذاشته و  حتما بعد از تست فریم با فارم و رندرینگ  تحت شبکه  توافقاتتان با  کارفرما را  قطعی کنید.

هزینه های دیگر : 

۱- تا ۵ گیگ آپلود و دانلود هزینه ای به پروزه اضافه نمیشود

۲- بابت اپلود و یا دانلود بیش از ۵ گیگ فایل مبلغ ۲۵۰۰۰ ریال بابت هر گیگابایت دریافت می گردد

۳- هزینه اپراتوری همزمان با عقد قرارداد و واریز پیش پرداخت دریافت میگردد .

۴-  در هر سه حالت بابت هر دوربین، پلان، یا جاب مبلغ ۱۲۵۰۰۰ ریال به عنوان هزینه اپراتوری دریافت می گردد.

۵- هزینه اپراتوری تنظیمات شبکه و گرفتن لایت کش بابت هر پلان ۱۶۵۰۰۰ ریال می باشد

نرم افزار تخمین هزینه رندرفارم سیمرغ ورژن ۹۷/۵/۳ را میتوانید از این ادرس دانلود کنید. 

RenderFarm_Android.APP

حتما ورژن قبلی را پاک نموده  و سپس نسخه جدید را نصب نمایید

 

درگاه پرداخت الکترونیک رندرفارم سیمرغ  ( پیش پرداخت)  

درگاه پرداخت الکترونیک رندرفارم سیمرغ  ( تسویه حساب)