رندرفارم آنلاین سیمرغ

 

نرم افزار اندروید تخمین هزینه و زمان رندرینگ  در رندرفارم سیمرغ 

 

شرایط ارائه خدمات رندرینگ  :

 1. نرم افزار   و پلاگین های مربوطه را (ورژن مورد استفاده به همراه کرک ها) حتما در کنار فایل ها جهت ارسال و نصب در صورت نیاز بر روی رندرفارم اماده نمایید.
 2. این نرم افزار ها بر روی رندرفارم سیمرغ نصب بوده و رندر آنها به صورت شبکه مقدور می باشد :
  MAX، MAYA، C4D، LIGHTWAVE ، MAXWELL، MODO، SOFTIMAGE، BLENDER ،INDIEGO، RINHO، REVIT، HUDINI، SKETCHUP
 3.  جهت کنترل صحت انجام پروژه تست رندرهای خود را در کنار فایل اصلی ذخیره کنید.
 4. در صورت استفاده از نرم افزار تری دی  استودیو مکس، تمامی تکسچر ها، وی آرمش، وی آر مپ و هر فایل دیگر که در رندر مورد استفاده قرار میگیرد را در یک فولدر به نام  Map جمع آوری کنید.
 5. در هر فایل فقط یک دوربین برای رندر شدن قرار دهید و فریم های مورد نظر را در یک فایل متنی در کنار فایل اصلی قرار دهید و دوربین را قفل ننمایید.
 6. در تمامی نام گذاری ها، اعم از نام فایل اصلی، تکسچرها، فولدرها و غیره از حروف انگلیسی استفاده کنید و از حروف فارسی و علائم خاص استفادهنکنید  و تمامی فایل ها و پروژه خد را در درایو مجازی ایکس ( x ) تنظیم و ذخیره نمایید.
 7. استودیوی انیمیشن سیمرغ  امانت دار پروژه و فایل های شما بوده و در متن قرارداد منعقده با مشتری به این بند وفادار می باشد و تمامی اطلاعات مربوطه به پروژه ها و  فایل های رندر شده آن پس از تایید خروجی ها تحویلی و کپی فایل ها توسط مشتری از سیستم پاک می شود.
 8. در صورت رزرو خدمات رندرفارم برای تاریخی معین حداقل مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد.
 9. در قرارداد های رندر، تمام مبلغ پیش بینی شده بر اساس تست های مشتری، پیش از آغاز رندر پروژه  دریافت می گردد و اکانت مربوط به میزان مبلغ پرداختی شارژمی گردد.  ( از آنجایی که زمان استفاده از خدمات به میزان پرداختی شما رزرو  میگردد و پس از پایان تایم رزرو شما پروژه های دیگر آغاز خواهد شد در جهت عدم ایجاد وقفه در ارائه خدمات به شما سعی نمایید عدد و زمان مورد تخمین شما تا حد ممکن نزدیک به واقعیت باشد )
 10. در پایان پروژه در صورت نیاز به زمان بیشتر از پیش بینی اولیه مبلغ مازاد واریز و اکانت مشتری شارژ میگردد.
 11. صورت اتمام پروژه پیش از زمان مورد پیش بینی و مطابق آن هزینه ای کمتر از مبالغ پرداختی و پیش بینی اولیه، مبلغ مازاد به حساب واریز کننده وجه مسترد می گردد.  ( با رعایت حداقل مبلغ کف قرارداد )
 12. حداقل قرارداد برای ارائه خدمات رندر فارم بسته به انتخاب شما از ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال تا  ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
 13. تمام پیش بینی های اولیه ( در نرم افزار و یا گفتگوی تلفنی ) در حد پیش بینی جهت تخمین  حدود زمان و هزینه پروژه بوده و مبلغ نهایی پس از اتمام پروژه مشخص میگردد.
 14. تمامی مبالغ و هزینه های اعلام شده بدون احتساب مالیات می باشد.
 15. در پروژه های تک فریم که با تکنیک  distribute رندر می شوند به دلیل عدم وجود تست قبلی فایل،  مسئولیت رندر شدن پروژه به عهده مشتری بوده و حتی در صورت عدم رندر به دلیل اشکالات تنظیمات رندر، ١٠٠ درصد هزینه دریافت می گردد.
 16. تمامی مسئولیت های مرتبط با تنظیمات رندر و اصلاح آدرس تکسچرهای مربوطه، بر عهده مشتری می باشد.
 17. فایل ها پس از تسویه حساب نهایی قابل تحویل می باشد.
 18. انجام خدمات اپراتری و دریافت وتحویل فایل هایی با حجم بالا فقط از شنبه الی چهارشنبه فقط در ساعات اداری از ۹ الی ۱۶ مقدور می باشد. (در سایر ساعات شبانه روز  ارائه خدمات آنلاین با هماهنگی قبلی در ساعات اداری صورت می گیرد)
 19. مسئولیت نصب پلاگین جدید و یا نرم افزار مورد درخواست مشتری بر عهده مشتری می باشد.
 20. لطفا جهت ارسال فایل ها برای قرار گرفتن بر روی رندر فارم فقط از هارد پاسپورتی ( به همراه کابل مربوطه و بدون کیف و متعلقات جانبی دیگر )  و فلش ( بدون درب و  متعلقات)  استفاده نمایید. از پذیرفتن فایل ها بر روی cd ،  dvd و یا هاردی که نیاز به اتصال برق دارند معذوریم.
 21. جهت رندر پروژه های سنگین و غیر قابل ارسال اینترنتی هزینه ارسال و دریافت فایل ها تا محل دفتر (چهار۴ راه ولیعصر) بر عهده مشتری است.
 22. در استفاده از خدمات رندرینگ با اولویت بالا  و هزینه حداقل، تا ۱۰ پلان و ۱۰ گیگ آپلود و دانلود فایل ها هزینه اضافی دریافت نمیگردد. در مواردی که تعداد پلان ها بیش از ۱۰ پلان باشد تا ۲۰ پلان یک میلیون ریال هزینه اپراتوری  و پس از آن بابت هر پلان مبلغ ۵ هزار تومان بابت اپراتوری دریافت میگردد.
 23. همچنین اگر مجموع فایل های ارسالی و دریافتی بیش از ۱۰ گیگ باشد بابت هر گیگ مبلغ ۱۵۰۰ تومان بابت آپلود و دانلود دریافت میگردد.
 24. نحوه عملکرد سیستم تخمین قیمت رندرینگ سیمرغ:

سیتم تخمین زمان و هزینه رندر سیمرغ

                    ۱-  تعداد فریم پروژه را در بخش اول وارد نمایید.

                       در ایران معمولاً استاندارد پخش بر حسب سیستم  PAL  تنظیم گردیده و لذا هرثانیه ٢۵ فریم می باشد.

                    ۲- در بخش دوم  تعداد پردازشگر های سیستم خود را وارد می نمایید.

                    ۳-  در بخش سوم ظرفیت هر هسته را وارد نمایید

                    ۴ – اکنون تایم رندر هر فریم روی سیستم خود را بر حسب دقیقه وارد نموده و روی گزینه محاسبه کلیک نمایید.

                        حال سیستم بر اساس درخواست و یا عدم درخواست خدمات اپراتوری , تعدادسرور مورد نظر شما ۳ رقم متفاوت پیشنهاد خواهد داد:

                    الف – اولویت پایین با استفاده از ۳۳ سرور ۱۶ هسته  AMD  معادل ۱۲۱۴ گیگاهرتز در ساعت با قیمت هر گیگاهرتز ۱۹۰ ریال
                           (با امکان اتصال آنلاین مشتری به سیستم ها از طریق ریموت دسکتاپ)

                                           مشخصات سیستم های  AMD :

amd

                      ب-  اولویت متوسط با سرعت ۲۵۰۰ گیگاهرتز درساعت با قیمت هر گیگاهرتز ۲۹۰ ریال

                      ج-  اولویت بالا با استفاده از  حداقل ۲۰۰ سرور ۴۰ هسته ای Intel  معادل ۲۴۸۰۰ گیگاهرتز درساعت با قیمت هر گیگاهرتز ۴۵۰ ریال

                              مشخصات سیستم های  Intel:

                                     ۲۰۰سرور ۴۰ هسته ای  E5-2630 v4

40-%d9%87%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%a7%db%8c

            این  پردازنده ها  با قدرت اسمی حداقل  ۲٫۲ گیگاهرتز  و قدرت عملیاتی ۳٫۱ گیگاهرتز تولید شده اند . سرور های ما بر روی کلاک حداقل ۲٫۴  گیگاهرتز  تنظیم شده که این قدرت در هنگام رندر  تا ۳٫۱  گیگاهرتز افزایش پیدا میکند. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد  پردازنده ها  اینجا کلیک کنید

 تبصره :

 ۱-  در حالت الف ( اولویت پایین)  این سرعت تا ۴ برابر  یعنی ۴۸۵۶  گیگاهرتز برای پروژه های بلند مدت قابل افزایش است

۲-  در حالت  ب ( با اولویت بالا ) این تعداد سرور  بسته به شرایط زمانی از ۲۰۰ تا ۱۶۰۰ سرور  معادل ۱۳۶۴۰۰ گیگاهرتز در ساعت قابل افزایش برای پروژه های بلند مدت میباشد.

۳- در پروژه های سینمایی با حجم بالا  نرخ و شرایط پرداخت با توجه به وضعیت پروزه توافقی می باشد.

۴-  لازم به ذکر است که حداقل نرخ قرارداد برای شروع پروژه به شرح ذیل میباشد:

                             در حالت اولویت پایین    ۳٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال بابت   ۱۵۷۸۹ گیگاهرتز

                             در حالت اولویت متوسط  ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت    ۱۶۶۶۶ گیگاهرتز

                             در حالت اولویت بالا       ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت    ۱۳۳۳۳ گیگاهرتز

حال در یکی از حالات مورد نظر پیشنهادی جهت رزرو خدمات با لمس گزینه ارسال اطلاعات پروژه خود را از طریق پیامک و یا  با استفاده از گزینه به اشتراک گذاری
(شکل زیر) در شبکه های اجتماعی همچون تلگرام  برای ما ارسال نمایید و پس از ارسال با لمس گزینه “ارتباط با ما” جهت رزرو خدمات با ما تماس بگیرید.

photo_2016-08-24_01-01-37

مشخصات سیستم رندر فارم سیمرغ به شرح ذیل است 

تجهیزات ذخیره و بازیابی :  (SAN) با ظرفیت ٣٠٠ گیگابایت قابل افزایش تا ١ ترابایت که یک سیستم ذخیره و بازیابی تحت شبکه با کارایی بالا است که امکان دسترسی همزمان به اطلاعات هارددیسک را بدون افت سرعت فراهم میکند. اگر در کامپیوتر خودتان دو کپی به طور همزمان انجام دهید متوجه افت سرعت به طور نمایی خواهید شد. حال اگر این تعداد به ٣٠ یا ۶٠ عدد برسد علاوه بر افت سرعت بسیاری از منابع سرورها نیز به هدر خواهد رفت. به علت دسترسی همزمان به هارد دیسک برای خواندن بافت ها و نوشتن فایل های خروجی سرعت یک هارد دیسک معمولی تا حد بسیار زیادی پایین می آید تا جایی که ممکن است زمان رندر هر فریم تا ۶٠ درصد افزایش پیدا کند. و این ایراد هرگز به صورت خطا در سیستم مدیریت رندر نمایش داده نمی شود و فقط زمان رندر افزایش می یابد و منابع دیگر مانند رم و پردازشگر را به هدر می دهد. این مشکل در استفاده از منابع درهنگام استفاده از سیستم رندرفارم باعث شد تا راه حلی تخصصی مطرح و آماده سازی شود تا در اختیار مشتریان محترم قرار بگیرد.

تجهیزات ارتباطی : در حال حاضر ارتباطات بین سرورها با سرعت ١ گیگابایت به صورت واقعی آماده بهره برداری است و با توجه به پشتیبانی سوئیچ ها از فیبر نوری این سرعت در صورت لزوم تا ١٠گیگابایت هم قابل افزایش است

تجهیزات تهویه : این تعداد سرور در هنگام قرار گرفتن زیر بار محاسباتی گرمای بسیار بالایی را تولید میکند که در صورت کنترل نکردن دما علاوه بر امکان وارد امدن آسیب به دستگاه ها، سرعت محاسبات نیز کمتر خواهد شد. ما با در اختیار گرفتن یک سیستم Cooling بسیار مجهز همواره دمای سالن سرورها زیر ٢٠ درجه سانتیگراد نگه میداریم تا هم افت سرعت و کیفیت نداشته باشیم و هم به سرورها آسیبی نرسد.

نرم افزار های لازم جهت اتصال به سیستم رندرفارم آنلاین سیمرغ :

دانلود نرم افزار open vpn 32 bit  

دانلود نرم افزار open vpn 64 bit 

درگاه پرداخت الکترونیک رندرفارم سیمرغ  ( پیش پرداخت)  

درگاه پرداخت الکترونیک رندرفارم سیمرغ  ( تسویه حساب)